Wirtualny Dziekanat

APR System

Ogłoszenie

Temat: Przyjmowanie wniosków stypendialnych Rektora- dla najlepszych studentów w sem. Lato 2021/2021
Ogłoszenie dla: Europejska Uczelnia w Warszawie
Data publikacji: 03.10.2022
Data ważności: 30.09.2023
Treść: Stypendia w bieżącym semestrze akademickim - Lato2021/2022 należy złożyć do 08.04.2022 roku poprzez:

1/ przesłanie skanu (kompletny, wypełniony wniosek wraz z podpisanymi oświadczeniami) na adres mailowy
stypendia2020@ewsie.edu.pl
oraz
2/ przekazać (dostarczyć osobiście, pocztą lub kurierem) podpisane oryginały wniosków- na adres Europejskiej Uczelni w Warszawie: ul. Modlińska 51 z dopiskiem: stypendia

Stypendium rektora może otrzymać student który uzyskał wyróżniające wyniki w nauce, osiągnięcia naukowe, artystyczne lub osiągnięcia sportowe we współzawodnictwie co najmniej na poziomie krajowym. Minimalna średnia uprawniająca do rozpatrzenia wniosku za ostatni skończony rok nauki wynosi 4,5. Wszystkie przedmioty muszą być zaliczone w pierwszym terminie. Ustawa o szkolnictwie wyższym i nauce nakłada limity ilościowe i wartościowe przy rozdysponowaniu środków na stypendia rektora. Liczba studentów otrzymujących stypendium rektora w danym roku nie może być wyższa niż 10% studentów na danym kierunku studiów.

Prosimy o nieprzesyłanie wniosków z poprzedniego semestru - takie wnioski zostaną odrzucone.

Studenci wypełniający wniosek są zobowiązani do wpisania prawidłowej nazwy kierunku, który studiują. Wnioski błędnie wypełnione pozostaną bez rozpatzenia.

Dział Stypendialny Europejskiej Uczelni w Warszawie przypomina, że stypendia specjalne oraz socjalne są przyznawane na 10 miesięcy, czyli na cały rok akademicki 2021/2022. Jednocześnie informujemy, iż w przypadku pogorszenia sytuacji finansowej można złożyć wniosek dotyczący stypendiów socjalnych oraz zapomóg: należy składać osobiście:
POKÓJ NR 3:
wtorki, czwartki oraz piątki: 10:00- 15:00

Przyjmowanie wniosków o stypendium Rektora (za osiągnięcia w nauce) przyjmowane są:
POKÓJ NR 3:
poniedziałek- piątek: 10:00- 15:30
soboty: 10:00- 14:00

Aktualne wzory wniosków stanowią załącznik.
Autor: Dział Stypendialny
Załączniki: Wnioski stypendialne 2021-2022(1).zip

Informacja o plikach cookie

Zamknij [x]

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Więcej informacji