Wirtualny Dziekanat

APR System

Ogłoszenie

Temat: Praktyki - informacje
Ogłoszenie dla: Europejska Uczelnia w Warszawie
Data publikacji: 25.04.2022
Data ważności: 09.05.2029
Treść: Szanowni Państwo,
Wszelkie informacje o praktykach znajdują się w poniższym ogłoszeniu, natomiast w przypadku kwestii nie uwzględnionych tutaj proszę o wiadomość lub telefon do Działu Praktyk.
Przede wszystkim prosimy o przesyłanie skanów dokumentów, nie zdjęć, które po wydrukowaniu wychodzą ciemne i nieczytelne. Takie dokumenty nie będą akceptowane.
Praktyki rozliczane są w ujęciu rocznym, tzn. praktyki z semestru 1. i 2. muszą być zaliczone do końca semestru 2.; semestr 3. i 4. do końca 4. itd.
We wniosku o zwolnienie należy pamiętać o wykreśleniu niepotrzebnych praktyk i punktów dotyczących sposobu zaliczenia praktyki.
Należy również zwracać uwagę na daty - data wniosku oraz innych dokumentów powinna mieścić się w okresie obowiązywania danego semestru. Przypominamy, że zaświadczenie o zatrudnieniu ważne jest jeden miesiąc, więc zaświadczenie sprzed dwóch miesięcy od przesłania maila nie będzie brane pod uwagę.
Zaznaczamy również, że na każdy semestr należy wypisać osobny wniosek lub inny dokument, na którym w zależności od semestru będą inne dane.
Obowiązują następujące maile, dla konkretnych kierunków:
praktyki.administracja@europejskauczelnia.edu.pl
praktyki.ekonomia@europejskauczelnia.edu.pl
praktyki.filologia@europejskauczelnia.edu.pl
praktyki.finanse@europejskauczelnia.edu.pl
praktyki.informatyka@europejskauczelnia.edu.pl
praktyki.pedagogika@europejskauczelnia.edu.pl
praktyki.zarzadzanie@europejskauczelnia.edu.pl

W załączeniu zestaw wszystkich dokumentów dotyczących praktyk oraz baza firm chętnych na przyjęcie praktykantów. Baza ta będzie aktualizowana.

Dział Praktyk
mail ogólny: praktyki@europejskauczelnia.edu.pl
telefon: 22 392 94 00
Autor: Dział Praktyk
Załączniki: Baza firm.xlsx
Praktyki.zip

Informacja o plikach cookie

Zamknij [x]

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Więcej informacji