Wirtualny Dziekanat

APR System

Ogłoszenie

Temat: Badanie EUROSTUDENT
Ogłoszenie dla: Europejska Uczelnia w Warszawie
Data publikacji: 02.06.2022
Data ważności: 16.08.2022
Treść: Ministerstwo Edukacji i Nauki dziękuje za wypełnione ankiety i prosi pozostałych studentów o uczestnictwo w niej. Poniżej przesyłamy ponownie treść ogłoszenia:

Bierzemy udział w największym europejskim przedsięwzięciu badawczym dotyczącym życia studentów w formie ankiety internetowej – EUROSTUDENT. Jest to cykliczny projekt, który pozwala na uchwycenie trendów przydatnych w kształtowaniu polityki publicznej. Dołącz już dziś!
Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie wszystkich uczestników studiów: I stopnia, II stopnia, jednolitych magisterskich oraz podyplomowych. Zapraszamy studiujących stacjonarnie, niestacjonarnie oraz tych, którzy studiują na odległość.
Ankieta zajmie ok. 20 minut, dostępna jest do końca czerwca. Zalecamy wypełnianie na większym ekranie niż smartfon.
Zapewniamy, że Twój głos będzie miał ogromne znaczenie dla rzetelności wyników i reprezentatywności badania, a tym samym dla porównywalności wyników Polski na tle innych krajów europejskich.
Podziel się swoją historią i doświadczeniami.
Dziękujemy za poświęcony czas.
Zespół badawczy EUROSTUDENT.

Link ogólny https://badania.pbs.pl/eurostudent.pg?id_rspo=162
Dziękujemy za chęć współpracy.
Autor: Dział Planowania
Załączniki: Informacje na temat badania Eurostudent.pdf
baner.jpg
facebook.jpg

Informacja o plikach cookie

Zamknij [x]

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Więcej informacji