Informacja o plikach cookie

Zamknij [x]

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Więcej informacji

  Strona główna  
Strona główna
Ogłoszenie
Ogłoszenie
Temat: nowa domena (europejskauczelnia.edu.pl)
Ogłoszenie dla: Europejska Uczelnia Informatyczno - Ekonomiczna
Data publikacji: 2020-08-19
Data ważności: 2020-12-31
Treść:
        Szanowni Państwo!

Aktualnie wdrażamy nową domenę (europejskauczelnia.edu.pl) z przeznaczeniem dla serwisów naszej uczelni. W pierwszej kolejności udostępnione bedą indywidualne maile dla studentów i pracowników (te co były poprzednio w domenie europejskauczelnia@onmicrosoft.com - realizacja na platformie office365) na serwerze EXCHANGE firmy Microsoft. Bardzo prosimy o skonfigurowanie Państwa maila w taki sposób, aby mogli Państwo z niego wygodnie korzystać.Studentów i nauczycieli akademickich prosimy o odbieranie tego maila przynamniej (2) razy w tygodniu, gdyż będziemy go wykorzystywać w komunikacji z Państwem. Jest też możliwość przekierowania wiadomości przychodzących na ten mail na inny (np. prywatny). Instrukcja, jak to zrobić, jest tutaj https://support.microsoft.com/pl-pl/office/automatyczne-przesy%C5%82anie-dalej-wiadomo%C5%9Bci-na-inne-konto-za-pomoc%C4%85-regu%C5%82-w-aplikacji-outlook-web-app-1433e3a0-7fb0-4999-b536-50e05cb67fed. Proszę skorzystać z tej możliwości, gdyż przewidujemy w najbliższym semestrze kontynuację zdalnego nauczania i dostęp do maila na bieżąco jest b. ważny.

Prosimy też o ponowne zalogowanie się do serwisów uczelnianych (nowy login, stare hasło), w szczególności do Teams i Skype dla firm, koniecznie przed 25 sierpnia, gdyż we wrześniu przewidujemy pierwsze zajęcia ze zdalnego nauczania. Prosimy również o obserwowanie ogłoszeń na wirtualnym dziekanacie na bieżąco.

Administracja uczelni pracuje, ale prosimy o załatwianie spraw telefonicznie i e-mailem, jeśli to tylko możliwe.

/dziekanat/

      
Autor: Dziekanat
Wirtualny Dziekanat v. 4.3.0 b14 Copyright (c) 2019 APR System